KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14156050
nr 1415 6050
Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på duk, marknad, 58x79cm, yttermått inklusive ram: 84x105cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 19:47:50
500 kr
900 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.700 kr
1.700 kr
2.000 kr